Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (07.08.2022)

1. Dziś gościmy misjonarza z Kamerunu - ks. Mirosława Bujaka. Dziękujemy za Jego obecność, głoszenie Słowa Bożego. Niech nasze hojne i otwarte serca wspierają dzieła prowadzone przez naszego Misjonarza.

2. Wczoraj wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Od jutra aż do piątku zgromadźmy się w świątyni o godz. 17.30, by wspólnie pomodlić się za pielgrzymów oraz polecać sprawy naszej Ojczyzny i pokoju na Ukrainie.

3. W sobotę, 13 sierpnia, po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy, aby w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.

4. Prosimy, by osoby, które zapisały się na dwudniową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej uregulowały należność w najbliższym tygodniu.

5. W "Gościu Niedzielnym" przeczytamy o projekcie Muzeum poświęconym bł. Ks. Jerzemu Popiełuszce. Tygodnik "Niedziela" przypomina o 31. rocznicy męczeńskiej śmierci naszych pierwszych polskich misjonarzy męczenników z Pariacoto, których relikwie znajdują się w naszej świątyni. 

6. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Krystyna Nadolna i Paweł Zając. Wypraszajmy im dar życia wiecznego modlitwą: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Więcej w tej kategorii: « Ogłoszenia OGŁOSZENIA »