Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (28.08.2022)

 1. Przed nami ostatnie dni wakacyjnego odpoczynku. Dziękujemy Bogu za czas wakacji i urlopów, za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w tym czasie i za ludzi, których Bóg postawił na naszej drodze.

 2. Dzisiaj o godz. 10.00, a jutro o 7.00 będzie sprawowana Msza Św. w intencji Solenizantki – siostry Emilii.

 3. 22 sierpnia odeszła do Domu Ojca Siostra Rufina, która przez wiele lat pełniła gorliwie i z ogromnym oddaniem posługę w naszej wspólnocie parafialnej. Msza Św. w Jej intencji będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 4. W czwartek, 1 września, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i nauczycieli na Mszę Świętą o godz. 9.00. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym.

 5. W pierwszy czwartek miesiąca września adoracja w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych o godz. 17.00. Eucharystią o godz. 18.00 rozpoczniemy nowy rok pracy duszpasterskiej, dlatego zapraszamy wszystkie wspólnoty i grupy parafialne – Liturgiczną Służbę Ołtarza, schole, chór, oazę dziecięcą, młodzieżową i Domowy Kościół, Neokatechumenat, Ojców Ministrantów, Rycerzy Kolumba, koła misyjne, lektorat świecki, Legion Maryi i KŻR, wspólnotę św. Michała Archanioła.

 6. Piątek, 2 września, będzie pierwszym piątkiem miesiąca. Na spowiedź od godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież. Klasy IV przychodzą na godz. 17.15. Gorąco polecamy rozpocząć nowy rok szkolny z Panem Bogiem.

 7. W sobotę, 3 września, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Świętej porannej.

 8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja dla Rodziny Różańcowej o 8.00.

 9. Za tydzień 4 września na Mszy św. o godz. 12.45 poświęcenie przyborów szkolnych i plecaków.

 10. Pragniemy przypomnieć, że przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca z tacą gospodarczą.

 11. Od jutra zapraszamy do kancelarii, by zamawiać Msze Św. na rok 2023.

 12. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę 10 września. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.

 13. Od 9 do 11 września odbędzie się przy naszej Parafii kolejna edycja Warsztatów Muzycznych, które poprowadzi Hubert Kowalski. Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie parafialnej i u ks. Piotra. Nie trzeba mieć wykształcenia muzycznego, żeby wziąć w nich udział! Serdecznie zapraszamy.

 14. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” in. o tym, jak patrzeć na cudowny obraz Matki Bożej Częstochowskiej oraz o tym, dlaczego modlimy się przed obrazami i figurami Jezusa, Maryi czy świętych. W najnowszym „Małym Gościu” zakładka – spinacz np. do książki. Tygodnik „Niedziela” odkrywa przed nami nieznane miejsca na Jasnej Górze. Zapraszamy do lektury.

 15. W ostatnim tygodniu odeszły do Domu Ojca – Wiesława Kosowska i Barbara Malczenko. Wypraszajmy im dar życia wiecznego naszą modlitwą: Wieczny odpoczynek...
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »