Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (18.09.2022)

  1. W naszym mieście wspaniałą posługę dla przewlekle chorych, dla umierających pełni „Hospicjum Królowej Apostołów”. Już wiele rodzin z naszej parafii korzystało z ich pomocy. Aktualnie jest w budowie Hospicjum stacjonarne. Dziś gościmy wolontariuszy z tegoż Hospicjum wraz z ks. Markiem Kujawskim. Niech nasze hojne serca otworzą się na tę piękną posługę.

  2. Dziś obchodzimy święto Patrona dzieci i młodzieży – św. Stanisława Kostki oraz Dzień Sportu. Razem z PSP nr 24, Przedszkolem nr 1 i nr 24, RSM, MOPS – em zapraszamy na piknik rodzinny, który odbędzie się w hali sportowej naszej szkoły w godzinach 14.30 – 18.00. Przewidziane są zabawy, konkursy z nagrodami, gry rodzinne, a także specjalne pokazy dla seniorów (o godz. 15.00). Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału.

  3. Szkolne Koło Caritas zaprasza do udziału w akcji „Tornister pełen uśmiechów”. Zbiórka artykułów szkolnych (kredki, piórniki, mazaki, farby, plastelina, bloki, długopisy) potrwa do końca września. Prosimy, aby nowe artykuły przynosić do kosza pod ołtarzem św. Rodziny. Dziękujemy.

  4. Dziś odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w kościele.

  5. Zapraszamy młodzież, która pragnie przygotować się do bierzmowania i ich rodziców, na pierwsze spotkanie organizacyjne w najbliższą niedzielę (25 września). Spotkanie rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie w kościele.

  6. W piątek, 23 września, będziemy obchodzili liturgiczne wspomnienie Świętego Ojca Pio. To jeden z największych świętych XX wieku, który był szczególnym narzędziem działania Boga w świecie. Spotkanie Grupy Modlitwy z O. Pio po Mszy św. wieczornej.

  7. Za tydzień, w niedzielę 25 września o godz. 12.45 będziemy sprawować Mszę Świętą w intencji mieszkańców nowego bloku przy ul. Zbrowskiego 112 H. Bardzo serdecznie zapraszamy.

  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” kolejna płyta z Biblią Audio. Tygodnik „Niedziela” odpowiada na pytanie: „Jak Bóg przemienia człowieka”. Mamy także nowy numer „Rewerzanki”, a w nim m. in. wspomnienia o niedawno zmarłej siostrze Rufinie, która przez wiele lat posługiwała w naszej Wspólnocie. Są również zdjęcia i relacja naszych Sióstr z „Przystanku Jezus”. Zapraszamy do lektury.

  9. W ubiegłym tygodniu odszedł do Domu Ojca Jan Dziekański. Wieczny odpoczynek…
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »